Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Oogstdienst 8 oktober en inzameling fruit

Elk jaar, nadat de druiven zijn geoogst , de appels en peren zijn geplukt en het tropische fruit volop wordt aangevoerd, wordt de oogstdienst gehouden. Deze kerkdienst staat in het teken van dankbaarheid voor alles wat de aarde in het afgelopen jaar heeft voortgebracht. Gewoonlijk krijgen ouderen in de gemeente na afloop van de kerkdienst thuis een bakje fruit aangereikt. Dit fruit wordt ingezameld op vrijdag 6 oktober tijdens de “Koffie Achterom” en ’s avonds van 18.00 tot 20.00 uur in het Achterschip. Van harte aanbevolen!

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *