Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Onze gemeente in 2022?

“…om het nog maar eens heel scherp te zeggen: we moeten de mogelijkheid onder ogen zien van de eindigheid van deze gemeente.” In de preek van afgelopen zondag heeft ds. Roel Braakhuis een waarschuwing afgegeven: “we weten niet aan wie wij deze gemeente na zullen laten, want we vergrijzen, dat wil zeggen er is niet direct een generatie die ons op zal volgen.”

De preek is terug te luisteren op deze site, onder “Kerkdiensten”, 11 juni, vanaf 36:05:
“Geliefde gemeente. Wij hebben als kerkenraad een nieuw beleidsplan geschreven voor de jaren 2018 tot 2022 en daar willen we graag met jullie over overleggen komende dinsdag en ik zou het fijn vinden als je allemaal zou komen.”

U bent welkom op 13 juni om 20:00 op de gemeenteavond in de kerk, waarop de kerkenraad u het beleidsplan voor de komende jaren voorlegt.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *