Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuwsbrief nu elke maand op de 15e

De afgelopen tijd kregen de abonnees de nieuwsbrief elke 3 weken per email en elke 6 weken op papier. In de laatste kerkenraad is besloten dat de nieuwsbrief vanaf juni elke maand op de 15e per e-mail binnenkomt. Dat zal in de praktijk soms de 16e zijn, bijvoorbeeld als de 15e op een zondag valt. De uiterste inleverdatum is dan de 14e van elke maand. Eerder mag altijd, de website heeft geen uiterste inleverdatum.

De papieren nieuwsbrief verschijnt vanaf september om de 2 maanden, elke oneven maand dus.

Categories: Geen categorie

2 replies

  1. Is het mogelijk om de nieuwsbrief op de website te laten staan tot de volgende weer verschijnt.
    Ik hoor wel eens van mensen ook buiten de gemeente waar is jullie nieuwsbrief.

  2. Beste Harry

    Bedankt voor je reactie. De nieuwsbrief per e-mail wordt naar alle abonnees gestuurd. Deze nieuwsbrief bevat alle informatie die ook op de website te vinden is (voornamelijk de berichten, de kerkdiensten en de agenda), aangevuld met financiële informatie en soms ook privacygevoelige informatie. Mensen van buiten de gemeente kunnen zich ook abonneren, dat is de beste oplossing. Nieuwsbrieven kan je bewaren in je mailbox, het is misschien handig om binnen je mailbox een aparte map aan te maken waarin ze bewaard kunnen blijven.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *