Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van ’t Eetcafé voor de jeugd

We zijn dit nieuwe seizoen van start gegaan met maar liefst 13 kinderen!

Terwijl de oudste kinderen hun verhaal over de zomermaanden met elkaar deelden in de zithoek hebben de jongste kinderen het eten voorbereid en de tafel gedekt. Vervolgens hebben we met alle kinderen samen gegeten en gezellig bijgekletst zoals te zien is op de foto. De jongere kinderen waren daarna aan de beurt om met elkaar te delen wat er op hun hart ligt terwijl de oudste kinderen hebben afgeruimd en afgewassen. De volgende keer zal dit dan weer omgedraaid worden.

Ook de kinderen van ’t eetcafé bereiden zich voor op de startdienst die als thema zal dragen “Een goed verhaal”.
Op welke manier is nog een verrassing.

Omdat de groep inmiddels verdubbeld is hebben we besloten om vanaf dit seizoen met de oudste kinderen een half uurtje langer door te gaan, namelijk tot 20.30 u. Een aantal kinderen volgt al beroepsonderwijs waardoor de leeftijden variëren van 12 t/m 17 jaar. Het is dan fijn als zij nog wat langer kunnen blijven hangen.

We zijn blij om te merken dat de oudste kinderen het nog steeds zo naar hun zin hebben op ’t eetcafé dat ze graag willen blijven komen.

Namens alle kinderen en de leiding van ’t eetcafé. Nodigen we u allen graag uit voor de startdienst op 29 september!

Greet, Liselotte, Carola en Erna

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *