Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van Koffie Achterom

Koffie Achterom is weer volop in bedrijf. Ook tijdens de vakantieperiode weten de bezoekers KA te vinden en zelfs tijdens de mooie zomerse dagen. Voor veel bezoekers is het fijn dat er in de vakantieperiode nog een ontmoetingsplaats is waar men met elkaar kan bijkletsen want vele verenigingen en organisaties hebben een zomerstop.

Inmiddels bestaat KA alweer 15 jaar en dat dient gevierd te worden. Dit doen we op 23 september a.s. met wat lekkers bij de koffie en ons gebruikelijk glaasje advocaat of wat fris met een kleine versnapering. Natuurlijk kunnen wij niet draaien zonder onze trouwe vrijwilligers waar wij ontzettend blij mee zijn en misschien is het wat voor jou dan is het altijd mogelijk om je voor het koffie schenken aan te melden. Wij hopen de komende wintermaanden weer een lekker bakkie in te kunnen schenken voor onze bezoekers. Dit kan iedere vrijdag van 10.00 uur tot 11.30 uur in ’t Achterschip achter de kerk.

Graag tot ziens, namens alle vrijwilligers van Koffie Achterom,
Anneke de Jong

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *