Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van Koffie Achterom

Vrijdag 4 februari jl. zijn we weer gestart met koffie schenken. Gelukkig kwamen er, na de zoveelste corona stop, weer bezoekers een kop koffie bij ons drinken en ze waren blij dat het weer kon. Wel dienen we ons aan de maatregelen te houden, zolang deze van kracht zijn, zoals bij binnenkomst een mondkapje dragen en voldoende afstand van elkaar te bewaren, zodat het allemaal zo veilig mogelijk is voor de bezoekers en vrijwilligers. Dus iedereen is weer welkom op de vrijdagmorgen van 10.00 tot 11.30 uur in ’t Achterschip achter de kerk.

Graag tot ziens,
namens de vrijwilligers van Koffie Achterom,
Anneke de Jong

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *