Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van Koffie Achterom

Na een voorzichtige start vanaf begin september, was de aanloop de laatste weken weer als vanouds. Maar helaas sloeg de corona weer toe en moesten wij nu ook weer de Koffie Achterom stopzetten, ondanks al onze getroffen maatregelen om zo veilig mogelijk iedereen van een bak koffie te kunnen voorzien. Maar zodra het weer mogelijk is zijn wij weer bereid om de Koffie Achterom op te starten. Wij houden u op de hoogte. Ook wensen wij dat onze vrijwilligers, de bezoekers van Koffie Achterom en allen voor de corona gespaard blijven.

Marian van Veen en Anneke de Jong, namens Koffie Achterom

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *