Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van Koffie Achterom

Al gehoord of al geweest? Want ja, Koffie Achterom is per 4 september weer van start gegaan. Helaas was Koffie Achterom ook vanwege de coronacrisis gestopt, en nu gaan wij weer voorzichtig, met de 1 1/2 meter afstand, koffie schenken. De eerste maal kwamen gelukkig weer een aantal bezoekers koffie drinken.

Wij hebben er vertrouwen in dat onze vaste bezoekers hun bezoek op de vrijdagmorgen weer zullen hervatten. Maar natuurlijk niet alleen onze vaste bezoekers, maar iedereen, is welkom om gezellig gratis een kopje koffie te komen drinken. Juist in deze tijd, dat het niet even gemakkelijk is er op uit te gaan, is dit een leuke afleiding en met een boodschap op de markt kan dit mooi gecombineerd worden. Wij doen er alles aan om het zo coronaveilig mogelijk te laten verlopen. Dus bezoek ons op de vrijdagmorgen van 10.00 uur tot 11.30 uur. De koffie of thee staat klaar.

Namens Koffie Achterom, Anneke de Jong.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *