Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van Koffie Achterom

Nu ik in de kerk kom moet ik bedenken hoe het was. De muren de vloer de deuren. Alles bij elkaar een andere kerk. Moet ik wel wennen. Wat hebben we voor geschiedenis met elkaar meegemaakt. Daarom wilde ik een paar dingen ophalen uit de laatste 15 jaar.

In de tijd dat dominee bert hier was , zijn Yvon van Loon en Will Jansen samen begonnen om aan het einde van de kerstnachtdienst chocolademelk en glühwein uit te delen bij de buitendeur. En dat was af en toe koud en nat, niet leuk meer. Toen heeft de koffie achterom dit over genomen, maar dan in het achterschip; een stuk warmer. En nadat de ruimte in een kerstsfeer was veranderd heel gezellig.

Dat doen we nu al zo’n 10 jaar. En er komen veel mensen op af. De geur van de warme glühwein ruik je ook duidelijk. En is ook voor iedereen zoals u van ons gewend bent. Lekker warm en met liefde geschonken. Komt u ook?

Goede feestdagen wensen u alle vrijwilligers van de koffie achterom.

 

Marian van Veen

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *