Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van Koffie Achterom

Op paasmorgen 21 april organiseerde Koffie Achterom het jaarlijkse paasontbijt. Een kleine groep mensen (10 personen) nam hier aan deel. Het was een gezellig en waardevol uur. De komende tijd vanaf maandag 20 mei starten de werkzaamheden met betrekking tot het leggen van een nieuwe vloer in de kerk. Gedurende deze werkzaamheden schenkt Koffie Achterom gewoon iedere vrijdag morgen koffie van 10.00 tot ± 11.30 uur in het Achterschip. U bent allen van harte welkom.

Begin augustus plannen we een zomeractiviteit, wat dit precies gaat worden is op dit moment nog niet zeker. U hoort z.s.m. nader nieuws hier over.

Tot zover ons nieuws.

Namens de Vrijwilligers van Koffie Achterom wens ik u een fijne en zonnige zomer.

Met vriendelijk groeten,  Leny van Buren

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *