Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van Koffie Achterom

Nog altijd kunnen wij als Koffie Achterom tevreden zijn met een groot aantal trouwe bezoekers, zodat wij op 19 oktober ons 11 jarig jubileum weer kunnen vieren met wat extra’s bij de koffie en een glaasje advocaat. Op 9 november kan er om 12.00 uur weer pannenkoeken worden gegeten. Vanaf 19 oktober kan daarvoor ingeschreven worden tijdens Koffie Achterom en er ligt een inschrijflijst achter in de kerk.

Nieuw bij Koffie Achterom is onze eigen nieuwsbrief van Koffie Achterom op de koffietafel die zeker de moeite waard is om bekeken te worden en die gemaakt wordt door Lotte den Boon. Wilt u er tijdens de koude en sombere winterdagen er op de vrijdagmorgen even gezellig tussenuit kom dan tussen 10.00 en 11.30 uur eens een kijkje nemen in ’t Achterschip van de kerk, iedereen is van harte welkom.

Namens alle vrijwilligers van Koffie Achterom,

Anneke de Jong.

 

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *