Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van Koffie Achterom

Op vrijdag 23 februari bracht de nieuwe burgemeester Hans Beenakker een bezoek aan Ammerstol. Hij kwam ook even buurten bij Koffie Achterom hij dronk gezellig een kopje koffie mee en er waren op dat moment heel wat koffiegasten dus dat was leuk, er werd gezellig gekletst. Het was een fijn samenzijn wat gewaardeerd werd door de burgemeester en de koffie gasten.

Pannenkoeken eten
De Koffie Achterom gaat op vrijdag 19 april een pannenkoekenmaaltijd organiseren, aanvang 12.00 uur. U kunt hiervoor opgeven via een intekenlijst tijdens de Koffie Achterom op vrijdagmorgen. Nadere informatie vind u op de aanwezige flyers. Wij hopen u hierbij te ontmoeten.

Namen Koffie Achterom,

Leny van Buren.

Foto Anja Oosterom.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *