Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van de zondagsschool

Belangrijke data:

  • 21 mei: overstapdienst Mark, David, Sil, Oskar en Stijn
  • 4 juni: Pinksteren
  • 2 juli: laatste keer zondagsschool

 

Terugblik veertigdagentijd en Pasen

Het was een mooie tijd, waarin het licht en een nieuw begin centraal stonden. Iedere zondag werd het thema van de week ingeleid d.m.v. een weerbericht op de beamer. Daarna werd er tijdens de zondagsschool geluisterd naar het verhaal, gepraat over het verhaal en daarna een leuke knutsel. Zo zijn er mooie vergeet-me-nietjes geplant en hebben we aan handlettering gedaan. De vergeet-me-nietjes in de grote pot beginnen goed te groeien en laten mooi een nieuw begin en nieuw leven zien!

 

Hemelvaart & Pinksteren

Vijftigdagen is het ‘Paastijd’. Met Pinksteren vieren we dat de Heilige Geest komt om iedereen aan te vuren en woorden te spreken die iedereen verstaat. In de weken naar Pinksteren, zullen we hier over lezen en praten.

 

Overstapdienst

De voorbereidingen zijn in volle gang. De overstappers hebben hun favoriete verhaal en lied al opgegeven. De dominee en de leiding van de zondagsschool zijn nu druk bezig om een mooie dienst in elkaar te draaien. Hierover later meer!

 

Laatste keer zondagsschool

Het is nog een verrassing wat we gaan doen, maar dat het leuk gaat worden dat is zeker! We hopen alle kinderen op 2 juli nog een laatste keer te zien voordat de zomervakantie begint.

 

Verhalen

Zondag 21 mei: Johannes 16:23b-30 – Vraag het maar!

Zondag 28 mei: Johannes 15:26-16:4 – Houd je mond niet!

Zondag 4 juni: Handelingen 2:1-11 – Ik versta je

 

Met vriendelijke groeten van de leiding van de Zondagsschool

Jacolien, Diane, Geraldine, Carola, Mariëlle en Julia

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *