Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van de zondagsschool – Veertigdagentijd ‘Een nieuw begin’

Natuurlijk staan we dit jaar in de kerk weer stil bij de veertigdagentijd. Het verhaal van Julia en Stef dat iedere week verteld wordt in de kerk is hierbij voor ons de rode draad.

Het verhaal: Julia en Stef mogen op een stuk grond in de buurt een nieuwe tuin aanleggen. Dat is een mooi nieuw begin, maar ze moeten er heel wat voor doen! Aan de hand van wat Julia en Stef meemaken kunnen ook de kinderen en volwassenen in de kerk nadenken over hoe zij een nieuw begin kunnen maken. Want Pasen is het feest van het nieuwe begin!

Iedere zondag luisteren we naar een Bijbelverhaal dat past bij het verhaal van Julia en Stef. Ook gaan we leuke bijpassende spelletjes doen en knutselen. Op zondag 14 april gaan we traditioneel een palmpaasstok versieren!

Hiernaast ziet u een foto die gemaakt is tijdens de eerste zondag van de veertigdagentijd. We hebben zaadjes gezaaid in ons eigen minituintje.

Met vriendelijke groeten en tot snel,

Mariëlle, Julia, Esther, Yolanda en Jacolien

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *