Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van de zondagsschool

Wij zijn weer druk aan het oefenen voor het kinderkerstfeest! Komt u ook op zondag 23 december naar deze gezellige kerkdienst? De dienst start om 16.00 uur. De deur is open vanaf 15.30 uur. Jong en oud van harte uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn!! Na de dienst is er traditiegetrouw koffie, thee en chocomel!

Vakantie
Op zondag 30 december en zondag 6 januari is het kerstvakantie en dan is er geen zondagsschool.

Doopdienst
Op 6 januari worden Jop en Rik gedoopt in de kerk van Ammerstol. Er is dan geen zondagsschool i.v.m. de kerstvakantie maar alle kinderen zijn wel van harte uitgenodigd voor deze speciale kerkdienst! De kinderen blijven tijdens de dienst in de kerk.

Met vriendelijke groeten,

Mariëlle, Julia, Esther, Yolanda en Jacolien

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *