Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van de zondagsschool

Kerst
Wij zijn al weer druk bezig met de voorbereidingen voor het kinderkerstfeest. Op zondag 18 november beginnen wij met het oefenen hiervoor. Het kinderkerstfeest vindt dit jaar plaats op zondag 23 december om 16.00 uur. Jong en oud van harte uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn!! Na de dienst is er traditiegetrouw koffie, thee en chocomel!

Bijbelverhalen
In november worden er verhalen verteld uit het Bijbelboek Marcus over het leven van Jezus. Vanaf december gaan we luisteren naar verhalen die passen bij het adventproject ‘Geloof met me mee’. Johannes op Patmos, Johannes de Doper, de profeet Sefanja en Elisabet vertellen ons op de adventszondagen waar zij in geloven. Tijdens de adventzondagen zullen we aan het begin van de dienst ook stilstaan bij dit thema.

Met vriendelijke groeten,
Mariëlle, Julia, Esther, Yolanda en Jacolien

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *