Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van de Zondagsschool

Oogstdienst, 8 oktober

Zoals ieder jaar zijn er voorafgaand aan de oogstdienst vele bakjes fruit gemaakt voor de ‘ouderen’ van Ammerstol. Met dank aan alle gemeenteleden die hiervoor fruit hebben gedoneerd! En aan alle mensen en kinderen die de bakjes gemaakt en ingepakt hebben!
Tijdens de oogstdienst hebben we met de kinderen van de zondagsschool onder kerktijd een aantal van deze bakjes fruit weggebracht. Wies en Lieze waren daarbij zelfs verkleed als aardbei en druif! De bakjes werden dankbaar in ontvangst genomen! Mooi om dit met de kinderen samen te doen.

Op 5 november staat er een muziekdienst gepland. Dan is er geen zondagsschool maar zijn de kinderen natuurlijk wel welkom!

Vervolgens is er in december zondagsschool op onderstaande data;

  • 3 december
  • 10 december
  • 17 december (kinderkerstfeest)

17 december is het kinderkerstfeest! We gaan genieten van een mooie voorstelling van theater Vrolijk. Noteert u de datum alvast in de agenda? Alle (klein)kinderen van Ammerstol en daarbuiten zijn van harte welkom!

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *