Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van de zondagsschool

Tijdens de startzondag zijn we na een lange zomervakantie voor het eerst weer bij elkaar gekomen met de kinderen van de zondagsschool. We hebben geluisterd naar een mooi Bijbelverhaal over hoe je op een goede manier omgaat met elkaar. Jezus leert ons dat we niet ‘over’ iemand moeten praten als we een probleem hebben maar juist ‘met’ diegene in gesprek moeten gaan. Daarna hebben we lekker gebruncht en een spelletje gespeeld.

De aankomende maanden is er zondagsschool op onderstaande data;

  • 8 oktober
  • 3 december
  • 10 december
  • 17 december (kinderkerstfeest)

17 december, 16:00, is het kinderkerstfeest! We gaan genieten van een mooie voorstelling van theater Vrolijk. Noteert u de datum alvast in de agenda? Alle (klein)kinderen van Ammerstol en daarbuiten zijn van harte welkom!

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *