Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van de zondagsschool

Het is al weer een paar weken geleden, maar wat was het leuk om met elkaar de Palmpasen stokken te maken. De kinderen hebben ervan genoten! Hieronder een gezellige foto die gemaakt is aan het einde van de dienst. Ook met Pasen was er zondagsschool. We hebben een bingospel gespeeld met plaatjes die passen bij het christelijke Paasverhaal.

Voor de zomervakantie is er nog zondagsschool op 18 juni. Dit is de overstapdienst van Lucas. Hij zit in groep 8 en gaat de zondagsschool helaas verlaten. Van harte welkom om aanwezig te zijn bij deze feestelijke dienst.

Jacolien Graveland

 

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *