Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van de zondagsschool

40-dagentijd, Palmpasen en Pasen

Op zondag 6 maart hebben wij tijdens de zondagsschool stilgestaan bij de 40-dagentijd. We hebben gepraat over het Paasverhaal en hoe we nu naar Pasen gaan uitkijken. We hebben ook gepraat over wat je kunt doen aan dingen die je moeilijk of verdrietig vindt. Samen bedachten we dat je kunt bidden tot God voor juist die dingen. We hebben kaartjes gemaakt waarop de kinderen, en de gemeenteleden, hun gebedspunten kunnen opschrijven. De takken met de kaartjes hebben we bij de ingang in de kerk gezet.

Tot de zomervakantie is er zondagsschool op:

  • 10 april Palmpasen
  • 17 april Pasen
  • 15 mei
  • 12 juni Laatste zondagsschool voor de vakantie en overstapdienst

We hopen alle kinderen te kunnen begroeten!

Warme groeten,
Mariëlle, Yolanda en Jacolien

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *