Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van de zondagsschool

Advent en kerst
In het adventsproject van dit jaar kijken we mee over de schouder van de evangelist Lucas. Wat heeft hij allemaal verzameld voor zijn evangelie? Stel je voor dat Lucas een plakboek zou hebben bijgehouden van de verhalen over Jezus. Wat zou er dan in staan? Daar denken de kinderen deze adventstijd over na. We luitsteren naar mooie verhalen uit de Bijbel. En we geven samen met de gemeente antwoord op de vragen ‘waar worden wij vrolijk van…?’ en ‘wat is het beste nieuws dat je kunt krijgen…?’. Natuurlijk steken we ook iedere week de adventskaarsen aan.

I.v.m. de corona maatregelen is er dit jaar helaas weer geen kinderkerstfeest. Maar….op zondag 19 december zullen de kinderen van de zondagsschool wel een bijdrage leveren aan de ochtenddienst! Gelukkig dat we dat nog kunnen doen met elkaar.

Warme groeten,
Mariëlle, Yolanda en Jacolien

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *