Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van de zondagsschool

Overstapdienst

Op zondag 20 juni a.s. is de overstapdienst! We gaan tijdens deze dienst afscheid nemen van twee kinderen… Loek en Elise gaan de zondagsschool verlaten. Deze kinderen gaan na de zomervakantie naar de middelbare school. Tijd voor een nieuwe fase dus!! Het thema van de overstapdienst is ‘feest’. We hopen er een fijne dienst van te maken met elkaar.
Zet ook alvast 11 juli en 5 september in de agenda! Op 11 juli gaan we iets gezelligs doen met elkaar als afsluiting van het zondagsschool jaar. En na de zomervakantie staat de eerste zondagsschool weer gepland op 5 september. We hopen jullie dan allemaal weer te zien!

Jacolien Graveland

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *