Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van de zondagsschool

Hallo lieve kinderen van de zondagsschool,

Wat fijn dat wij elkaar, ondanks het coronavirus, de afgelopen tijd alweer een paar keer gezien hebben. Er waren veel kinderen aanwezig tijdens de startdienst bij het Gebouw. En ook afgelopen zondag tijdens de oogstdienst waren we met een groep van 10 kinderen. We hebben met elkaar geluisterd naar een mooi verhaal van Daniël en gepraat over de vraag ‘hoe blijf je jezelf?’.
Omdat het oogstdienst was zijn we daarna fruittasjes gaan maken. Jullie mochten zelf een tasje vullen met fruit en het tasje mooi versieren voor iemand in je omgeving die dat verdient.

De aankomende tijd is en blijft natuurlijk onzeker. Voorlopig hebben wij de zondagsschool ingepland op onderstaande data. Als er iets wijzigt houden wij jullie en jullie ouders natuurlijk op de hoogte via de app.

Zondagsschool najaar 2020:

  • Zondag 8 november
  • Zondag 29 november
  • Zondag 6 december
  • Zondag 13 december
  • Zondag 20 december

Met vriendelijke groeten en tot snel,
Mariëlle, Yolanda en Jacolien

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *