Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van de zondagsschool

Kinderkerstfeest in de kerk van Ammerstol!

Om alvast in de agenda te zetten:
Zondag 22 december om 15.00 uur!
Met medewerking van de kinderen van de zondagsschool en kinderboekenschrijfster Willemijn de Weerd!

Willemijn de Weerd verzorgt de muzikale theatervoorstelling ‘de Redder is geboren’ in de kerk van Ammerstol. In deze voorstelling gaat violiste Marieke op zoek naar het mooiste kerstlied voor kerstavond, want ze wil een mooier stuk spelen dan de andere violiste die is uitgenodigd. Tijdens de zoektocht naar een lied komen er allemaal vragen boven. Wie zijn Zacharias en Elizabeth? Hoe gaat het lied dat Maria zong?

Verschillende verhalen zullen verteld worden aan de hand van prachtige illustraties. Daarnaast zijn er objecten en trucs die ons iets gaan vertellen over kerst. Uiteraard wordt er ook muziek gemaakt en gezongen, want Marieke moet oefenen voor kerstavond. Door de liederen en verhalen ontdekt ze dat het bij kerst om iets anders draait, dan het mooiste vioolstuk spelen…

We hopen u allen te begroeten tijdens deze speciale dienst!

Rooster
Hieronder vindt u tot en met de kerst de data waarop wij als zondagsschool bij elkaar komen. Nieuwe kinderen mogen altijd vrijblijvend een kijkje komen nemen. Graag zelfs!

20 oktober, Oogstdienst
24 november, Gedachtenisdienst
1 december, Adventsperiode
8 december
15 december
22 december, Kerstviering zondagsschool

Met vriendelijke groeten en tot snel,
Mariëlle, Yolanda en Jacolien

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *