Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van de Kerkrentmeesters

De voorbereidingen m.b.t. de vloer in de kerkzaal zijn afgerond, we hebben echter besloten de vloer volgend jaar direct na de rommelmarkt aan te pakken. De bedoeling is dat u na de zomervakantie geïnformeerd gaat worden over welke keuze mogelijk is voor de vloerkleur en alles wat daarmee te maken heeft, zoals het leggen van de tegelvloer rond de preekstoel e.d.

Inmiddels zijn de vergunningen wel binnen, maar wij willen graag wat meer offertes ontvangen.
De reden waarom wij uitwijken naar volgend jaar heeft te maken met de vele taken die uitgevoerd moeten worden en wij willen dit goed voorbereiden.

Herman van Amerongen

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *