Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuws van de kerkrentmeesters

De kerkzaal

Het is fijn om na een half jaar weer de diensten in onze eigen kerk te houden. Het zal u ongetwijfeld opgevallen zijn dat er iets veranderd is, zo zijn de kaarsenstandaards weg en daar zijn redenen voor. In de eerste plaats: de veiligheid. De brandweerverordening heeft ons voorgeschreven dat wij niet zomaar kaarsen mogen aansteken, de kans op brandgevaar is te groot. Als wij tijdens de gedachtenisdienst een kaarsje aansteken, zit de koster klaar met een blusdeken binnen handbereik. De standaards laten staan geeft een verhoogd risico op vallen en struikelen. Als kerkrentmeesters zijn wij verantwoordelijk voor uw veiligheid en daar kunnen we op aangesproken worden. Voor de komende kerstdagen zullen wij met een passend alternatief komen.

De pastorie

Zoals u wellicht weet staat de pastorie al een aantal maanden leeg, dat kwam goed uit we konden zo een aantal werkzaamheden uitvoeren die niet in de kerkzaal konden gebeuren. Wij hebben de heer Vogel van makelaardij Herreveld en de Vogel ingeschakeld om de pastorie te gaan verhuren. Ook aan u doen we het verzoek, mocht u mensen weten die tijdelijk op zoek zijn naar huisvesting laat ze contact opnemen  met de heer Peter de Vogel. U heel fijne en gezegende feestdagen toewensend  namens de kerkrentmeesters

Herman van Amerongen

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *