Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Nieuw en ook hetzelfde

Als u op onze website kijkt heeft u misschien al eerder het knopje agenda bovenaan zien staan. Dit is de plek waar u in het vervolg kunt zien welke ruimtes in de kerk gebruikt worden, bijvoorbeeld voor het eetcafé of koffie achterom. Omdat dit nu mogelijk is, wordt het planbord in de consistorie straks niet meer bijgehouden.

De procedure voor het reserveren van ruimtes in de kerk blijft hetzelfde. U kunt een reservering doorgeven aan de beheerder van de gebouwen (Sjaak van Buren) en die zorgt ervoor dat e.e.a. in de agenda komt.

Met vriendelijke groeten

Jos Teeuw

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *