Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Muziekdienst “Dromen in kleur”

We zijn blij dat we op 5 november a.s. weer een muziekdienst met elkaar kunnen vieren. Het thema dit jaar is Dromen in kleur. Veel mensen hebben best grote zorgen. Over het klimaat, oorlog, gezondheid, mentale druk die ervaren wordt, enz. En toch blijven we in de kerk dromen dat het beter wordt! Jesaja had ook zo’n droom: Eens komt de dag dat geen enkel volk het zwaard meer zal trekken tegen een ander volk. En hij roept op om te leven in het licht van de Heer (Jesaja 2: 1-5). In Matteüs 5:14-16 gaat het ook over een licht, hoe wij als mensen een licht kunnen zijn. Deze Bijbelteksten klinken door in de dienst, maar ook in de liedjes, die dit keer allemaal Nederlandstalig zijn!

Wij nodigen iedereen van harte uit om voorafgaand aan de dienst een verzoek tot voorbede in te dienen, zodat we onze zorgen met elkaar en met God kunnen delen. We hebben een verrassend grote groep muzikanten, het belooft een mooie muzikale dienst te worden. Voor de jongste kinderen is er oppas. Weet u van harte welkom!

Met vriendelijke groeten,
Sebastiaan, Liselotte, Tineke, Anita en Ds. Anne.

 

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *