Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Mooie nieuwe houten standaard voor de paaskaars

Nu de kerk weer stevig op zijn nieuwe fundering staat was er nog één deel van de kerk instabiel: de standaard van de paaskaars. Er moest dus een nieuwe standaard komen en meteen ook maar wat lager,  want door de jaren heen worden de paaskaarsen steeds langer en worden ze ook elk jaar moeilijker om aan te steken.

Herman van Amerongen had nog een mooi stuk douglashout over, restant van de carport, te mooi om in de kachel te doen. Hij klopte aan bij buurman Paul Gouwens (83). Hij heeft eind jaren ’60 het christusmonogram (links op de foto), de houten kerkvloer en de houten wand bij de kapstokken gemaakt en had nog wel zin in een nieuwe houtopdracht. Het resultaat: een mooi en secuur houten standaard.

Dan heb je wel een mooi boeket verdiend. Dank je wel Paul!

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *