Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Lieve koffie achterommers

Jullie hebben het gemerkt. Massaal komen jullie op vrijdag morgen onze met liefde gezette koffie drinken. En de gezelligheid. Ik had echt niet verwacht dat het zo snel al weer als van ouds zou zijn….echt geweldig.

Maar het zou fijn zijn als jullie op de afstand zouden willen letten. Mocht er controle komen zou dat voor jullie en ons erg veel geld kosten…

Deze maand zijn we jarig. Vlak voor de lock down hebben we 12.5 jaar groots gevierd. Weten jullie nog met de pizzabus op de stoep. Dus nu zitten we al op 14 jaar. Hoe we dat vieren moeten we even afwachten. Maar een stuk taart zit er zeker i n.

Hopelijk ziet de toekomst er vrolijk uit.

Tot ziens op onze verjaardag.

Ook namens Anneke tot ziens.

Marian

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *