Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Lieve gasten van Koffie Achterom

Ik zit hier te denken. Waarmee zal ik eens beginnen. Het goede nieuws of het slechte.

Beter eerst maar het slechte denk ik. Er komt dit jaar geen barbecue, vanwege de werkzaamheden in en rond de kerk. Daardoor konden we niet op tijd inschatten hoeveel ruimte we hadden voor de barbecue.

En omdat we toch wat gezelligs wilden doen hebben we besloten om 2  augustus tijdens de koffie achterom wat extra’s te doen. Taart. Drankje. Hapje. U begrijpt het wel. Gewoon tijdens koffietijd. Dat heeft ook het voordeel dat we lekker door kunnen sparen voor februari a.s. Dan bestaat de KA 12,5 jaar en dat vraagt on een feestje. En dat is gelijk ook het goede nieuws. Dan gaan we extra uitpakken.

Ik wens u een leuke vakantie toe en tot 2 augustus.

Marian

 

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *