Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Lezing VVP: “Maria van Magdela als verbreider van het verrijzenisgeloof”

Op dinsdagmiddag 16 april verzorgt emeritus predikant dominee C.P. Koole uit Schoonhoven na afloop van de jaarvergadering van de VVP, een lezing over “Maria van Magdela als verbreider van het verrijzenisgeloof”.

Deze lezing is naar aanleiding van het laatste hoofdstuk uit het boek “Rode draden in de evangeliën” van bijbelwetenschapper Wim Weren uit Tilburg. In dit boek wordt ook verwezen naar het evangelie van Maria van Magdalena.

De lezing, die om 15.00 uur begint, vindt plaats in de bovenzaal van Ge-Ar, Kerkplein 7 in Lekkerkerk  en is door iedereen vrij toegankelijk bij te wonen.

De koffie of thee staat voor u gereed.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *