Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Koffie Achterom tot nader order gesloten

Natuurlijk hebben we allemaal de persconferentie van afgelopen vrijdag gehoord. Daar zij wij niet vrolijk van geworden. Weer maatregelen en over 3 weken, Joost mag weten wat er dan nog over ons heen komt. Komt bij dat onze gasten zich niet allemaal even goed aan de 1.5 meter regels en de looprichting houden. Ook voor onze vrijwilligers voelen we ons verantwoordelijk. Daarom hebben Anneke en ik besloten het koffiedrinken op vrijdag tot nader order te sluiten. Niet leuk, maar wel gepast. Zo gauw de besmettingen weer omlaag gaan kunnen we weer. U hoort van ons.
Marian en Anneke

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *