Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Koffie Achterom schenkt verlichting kroonluchters

Lieve mensen. Nog even en de zomer ligt achter ons. Wat hebben we het warm gehad met zijn allen. Ook bij de bbq. We waren met 43 mensen in het achterschip. Heel warm en super gezellig. De spar kwam als verrassing ijsjes brengen wat erg werd gewaardeerd. De tafel werd zeker wel eer aangedaan. Inmiddels hebben we aan de kerkvoogdij geld gegeven om nieuwe ledlampjes voor in de kroonluchters in de kerk te kopen. Geld wat u als onze gasten in de potjes op de koffietafel hebt gedaan. Een dubbel kado dus. Lampjes en een hele besparing op de electriciteitsrekening van de kerk.
In september vieren we weer onze verjaardag, 11 jaar nu. We denken weer terug aan ons 10-jarig jubileum. Geweldig feest geweest. Op naar de toekomst.

Marian van Veen.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *