Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Koffie Achterom laat weer van zich horen

De meeste mensen zijn inmiddels weer terug van vakantie en vele vakantieverhalen of belevenissen van thuis zullen weer over de tafel weerklinken.  Fijn dat er een plek is waar je je verhalen met anderen kunt delen. Een luisterend oor is er altijd wel te vinden. Ook verzorgen de vrijwilligers van Koffie Achterom op vrijdag 1 november a.s.om 12.00 uur weer een pannenkoekenmaaltijd, waar een ieder van harte welkom is. Schrijf je in op de vrijdagmorgen bij Koffie Achterom of op de zondagmorgen voor of na de kerkdienst in het H. Zanenhuis.

Wij schenken de koffie en de maaltijden gratis, en een ieder is vrij om wel of geen bijdrage in de daarvoor bestemde potjes te schenken. Jong of oud, iedereen is welkom om gezellig en gratis koffie of thee te komen drinken, iedere vrijdag van 10.00 tot 12.00 uur in ’t Achterschip

Graag tot ziens, namens alle vrijwilligers van Koffie Achterom,

Anneke de Jong

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *