Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Koffie Achterom gaat door in de zomer en organiseert barbecue

De zomer is weer aangebroken en velen zullen deze maanden weer voor een paar weekjes lekker op vakantie gaan, maar voor de mensen die thuis blijven, zijn wij ook gedurende de zomermaanden gewoon elke vrijdag aanwezig om een lekker bakkie koffie te schenken en wat bij te praten in ’t Achterschip.
Ook dit jaar organiseren wij voor de thuisblijvers weer een barbecue en wel op vrijdag 3 augustus vanaf 17.00 uur. Met mooi weer buiten en anders binnen in ’t Achterschip. Wie interesse heeft kan zich bij Koffie Achterom of achter in de kerk aanmelden via het intekenformulier.
Ook vieren wij in september ons nu 11-jarig jubileum dat gepaard zal gaan met wat lekkers en het traditionele advocaatje.
Verder wens ik iedereen, namens alle vrijwilligers van Koffie Achterom, een fijne zomer en vakantie toe.

Anneke de Jong

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *