Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Koffie Achterom controleert en schenkt

De nieuwe bepalingen m.b.t. corona veranderen snel. Wie afgelopen vrijdag in ’t Achterschip was, heeft gehoord dat ook de Koffie Achterom niet ontkomt aan de maatregelen. Vanaf nu moet u uw inentingsbewijs altijd bij u hebben. Er is kans op controle. En als u het niet bij u heeft 90 euro boete. Ook gaan we streng letten op het handen wassen, afstand houden en de andere uitgang nemen gaan we streng op letten. We zijn er helaas nog niet vanaf.

Maar bij de KA blijft het gaan om gezellig een lekker kopje koffie drinken.

Wilt u ons helpen hierbij? Het gaat om uw gezondheid en die van iedereen om u heen.

Groetjes Marian van Veen

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *