Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Koffie Achterom alweer 12,5 jaar actief

Allereerst wensen de vrijwilligers van Koffie Achterom iedereen een voorspoedig 2020 toe. Ook in dit jaar staan wij weer klaar om voor de bezoekers van Koffie Achterom een bakje koffie of thee in te schenken of om een paar keer per jaar een maaltijd te serveren. Dit jaar bestaat Koffie Achterom namelijk alweer 12 1/2 jaar en dit willen wij vieren op 6 maart a.s. Wij nodigen iedereen uit om op die dag vanaf half 5 een kopje koffie en een glaasje met een hapje te komen nuttigen Ook hebben wij een verrassing in petto. Om te weten hoeveel mensen wij kunnen verwachten kan men zich hiervoor inschrijven op de vrijdagochtenden bij Koffie Achterom of tijdens de kerkdiensten achterin de kerk.

Dat wij deze mijlpaal hebben kunnen bereiken, danken wij aan onze vrijwilligers maar zeker ook aan onze trouwe bezoekers. Daarom gaan wij op naar het volgend lustrum en nodigen wij vanzelfsprekend iedereen uit om op iedere vrijdagochtend van 10.00 uur tot 11.30 uur in ’t Achterschip een lekker bakje koffie te drinken en een gezellig praatje te komen maken.

Tot ziens, namens de vrijwilligers van Koffie Achterom,

Anneke de Jong

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *