Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Kofferproject Ammerstol

Op de foto is de ‘geloofskoffer’ van de Gemeente rond de kerk van Ammerstol te zien. Op 1e Pinksterdag is deze koffer naar het eerste gezin gegaan. Een grote koffer vol met boeken, spelletjes en cd’s die iets met geloven te maken hebben, voor kinderen tot ongeveer 15 jaar. Geloven doen we niet alleen op zondag, maar ook in het ‘leven van alledag’. Het is goed en waardevol als ook thuis of bij opa en oma, op ‘gewone’ dagen, het geloof een rol speelt. Tegelijkertijd valt dat niet mee, want hoe doe je dat in de hectiek van het leven? In deze koffer zitten allerlei dingen om met elkaar over het geloof te praten, erover na te denken en het geloof ook ‘te doen’.

Lijkt het je leuk om de koffer ook eens bij je thuis te krijgen? Geef dan je mailadres en woonadres door aan Samantha Uithol. Zij vertelt je dan wanneer je de koffer ongeveer kunt verwachten en naar wie de koffer daarna gaat. De koffer is niet alleen voor gezinnen uit de kerk, ook voor grootouders, oppasadressen, gezinnen van de school, enz.

We hopen dat er veel gebruik gemaakt gaat worden van deze ‘geloofskoffer’!

Samantha Uithol (06-83657645, ssuithol@icloud.com)

ds. Anne ter Schuur

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *