Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Kloosterdag 6 oktober in het klooster van Haastrecht

Dit jaar houden wij weer een kloosterdag op zaterdag 6 oktober van 10 tot 15.30 uur.

Centraal staan de zaligsprekingen aan het begin van de Bergrede (Mat. 5, 1–12). In die zaligsprekingen of gelukwensen van Jezus, staan eigenschappen genoemd van mensen die geloven en bij God willen horen. Want geloof zit niet in woorden, maar in wie wij zijn en wat wij doen, wat ons kenmerkt als gelovige mensen.
Wie in het leven staat zoals Jezus dat in de zaligsprekingen benoemt, maakt in doen en laten zichtbaar wat geloven betekent. Ieder van ons kan zich in één of meer van die eigenschappen herkennen. Of heeft juist moeite met één van die eigenschappen. Dat zal ons startpunt zijn om de rest van de dag mee aan de slag te gaan. Aan het einde van de dag hopen wij onszelf beter te hebben leren kennen als een gelovig mens.

Houd alvast de datum vrij. In de nieuwsbrief van september volgt meer informatie.

Marian van Veen
Roel Braakhuis

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *