Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Kerstwandeling in Krimpen aan de Lek

“Een eeuwenoud verhaal in een eeuwenoud dorp”. Op woensdagavond  19 december 2018 bent u welkom in Krimpen aan de Lek om deel te nemen aan een kerstwandeling.  Op diverse plaatsen in het dorp worden door acteurs hoogtepunten van het kerstverhaal opgevoerd. Ook treden langs de uitgezette route een aantal muziekgroepen op. De deelnemers worden door de profeet Jesaja richting gewezen. U kunt tussen 18:30 uur en 19:30 uur vertrekken vanaf het Cultuurhuis, De Markt 201. De wandeling is ongeveer 3 km lang en eindigt bij de kerststal in de Ontmoetingskerk. Daar kunt u iets warms drinken en iets lekkers nuttigen.  We hopen u te zien bij dit bijzondere kerstevenement voor jong en oud.

Kernteam Kerstwandeling

 

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *