Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Kerkrentmeesters op 29 november in gesprek met vrijwilligers

Als kerkrentmeesters gaan wij woensdagavond 29 november met de vrijwilligers in gesprek die veel bij de mensen thuis langsgaan om verschillende financiële bijdragen voor de kerk op te halen. Wij zijn erg benieuwd naar hun ervaringen en hoe zij hun werkzaamheden in de toekomst zien.
Dit heeft alles te maken met de gemeenteavond welke wij in januari gaan houden, we zullen aan de hand van ons financiële huishoudboekje meer duidelijkheid geven over wat wij met de toegezegde gelden doen. Ook de vele extra bijdragen zullen ter sprake komen, wij zouden minder bijdragen kunnen vragen als de toezegging voor de VVB hoger zouden worden.
Voor het tweede deel hebben we een externe spreker uitgenodigd, die een aantal mogelijkheden zal schetsen m.b.t. schenkingen en legaten. Maar ook hoe u daar uw voordeel mee kunt doen bij de belasting aangifte.

Door: Herman van Amerongen

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *