Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Kerk op Schoot

Op 29 oktober willen we om 15.30 uur met de allerkleinsten weer een Kerk op Schootviering/Peuter- Kleuterdienst houden in de kerk. Kerk op Schootdiensten zijn sprankelende,  belevingsgerichte diensten voor kinderen van 1 tot en met 5 jaar (oudere broers/zussen zijn van harte welkom). Tijdens deze diensten beleven de kinderen én hun (groot)ouders/verzorgers een Bijbelverhaal met alle zintuigen. We vertellen het verhaal, afgewisseld met veel liedjes (op bekende peutermelodieën) en belevingsgerichte activiteiten. Na afloop knutselen we wat en drinken we gezellig wat met elkaar. Van harte welkom!

Sandra van Velzen, Marcella Zwart en ds. Anne ter Schuur

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *