Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Kan ik iets voor je doen?

Op 9 oktober a.s. is er na lange tijd weer een mooie muziek dienst in onze kerk! Voor jong en oud!

Het thema van de dienst is: kan ik iets voor je doen?

We krijgen nogal wat voor onze kiezen momenteel. Je kunt de krant niet open slaan, de t.v. niet aanzetten: er is gewoon heel veel aan de hand ☹ En toch…… en toch wordt deze dienst er eentje van hoop! Van naar elkaar omkijken, een handje helpen, een hand toereiken, een luisterend oor, van samen zijn, de schouders eronder, van positief blijven en vertrouwen dat het goed komt!

We nodigen daarom iedereen van harte uit om deze dienst bij te wonen, gewoon om 10.00 uur in de kerk, die om 09.30 open zal zijn.
Liselotte, Sebastiaan, Marlene en Naomi zullen tijdens de dienst veel mooie muziek laten horen, we zingen met elkaar, Roel gaat voor in de dienst en na afloop drinken we gezellig een kopje koffie en voor de kinderen is er iets lekkers.

We zien u graag!
Anita, Tineke en Sebastiaan

 

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *