Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Jubileum van de cantorij

De cantorij begon in september 1978 met de eerste repetities en in de dienst van begin december 1978 liet de cantorij voor het eerst van haar horen. Sinds die tijd luistert de cantorij de eredienst op. Daar zijn wij trots en dat we dat al veertig jaar volhouden ook. Dus een feest: op 14 oktober tijdens de dienst van die zondag en daarna liefst met heel de gemeente.
De cantorij van Berkenwoude doet met ons mee.

Kom allemaal en zing mee: tot meerdere eer van God.

Namens de cantorij:

Annie den Hoed
Greet Jongkind
Leny van Buren
Roel Braakhuis

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *