Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Inspirerende en troostende film ‘Hier ben ik’ vanaf 11 mei in de bioscoop

Mijn oog viel op een retweet van Jacobine Geel waarin de film ‘Hier ben ik’ onder de aandacht werd gebracht.

Hierin worden jonge eigentijdse mensen gevolgd die worstelen met het moderne leven, waarin ambitie en gejaagdheid de standaard zijn geworden.

Een topmanager die bijna sterft tijdens de marathon van New York, maar weigert op te geven; een vrouw die niet kan verwerken dat ze na haar echtscheiding haar upperclass status verliest; en twee jonge, ambitieuze financials die geconfronteerd worden met een onverwerkt familieverleden. ’s Zondags bezoeken zij de kerk in Bloemendaal waar dominee Ad van Nieuwpoort een alternatief biedt voor ons jachtige bestaan, ons negatieve zelfbeeld, onze verstikkende ambities, kortom: onze worsteling met het gewone leven.

Lees verder op http://www.nieuwwij.nl/nieuws/inspirerende-en-troostende-film-hier-ben-ik-vanaf-11-mei-de-bioscoop/ en bekijk de trailer. Het zou zomaar eens een zeer interessante film kunnen zijn!

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *