Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Hulp gezocht bij organisatie 2e Peuterdienst

Het succes van de Peuterdienst die in de herfst van 2016 voor het eerst werd georganiseerd smaakt naar meer. In 2017 organiseren we daarom heel graag een tweede editie van de Peuterdienst. De datum is alvast vastgelegd: zondagmiddag 5 november. Maar we zijn nog op zoek naar iemand die het leuk vind om met ons mee te denken en graag mee wil helpen met de organisatie.

Als het je leuk lijkt om mee te doen neem dan contact op met Erna de Lange.

Mailadres: ernadelange5@hotmail.com of tel.nr.: 353472/06-12334446.

Half september beginnen we al met de voorbereidingen dus fijn als je vóór begin september contact opneemt.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *