Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Herfstcollecte vervangt de Oudejaarscollecte

Beste Gemeente rond de kerk van Ammerstol.

Zoals u tot in 2018 gewend was ontving u in december altijd een enveloppe met brief over de Oudejaarscollecte. Wij menen er goed aan te doen dit te gaan veranderen; december is een dure maand en dan vraagt de kerk ook nog een bijdrage. Daarom hebben wij de Oudejaarscollecte vervroegd en deze heet vanaf nu Herfstcollecte.

De bijdrage die wij van u vragen hebben wij hard nodig, vrijwel direct worden de bijdragen ingezet ter dekking van de kosten die wij maken, t.b.v. het in stand houden van de gebouwen en de predikant plaats. Dit is geen luxe maar noodzakelijk.

Wij hopen van harte dat u dit wilt ondersteunen met uw bijdrage. Het resultaat ziet u daar direct van terug, zo worden in het komend voorjaar de dakgoten vernieuwd en het metselwerk van de buitenmuren hersteld. Daarom deze herfstcollecte van harte aan bevolen.

Namens de kerkrentmeesters

Sjaak van Buren

 

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *