Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

HapSnap uit Montfoort: het beste diaconale initiatief van 2017

Eetgroep HapSnap uit Montfoort is gekozen tot het beste diaconale initiatief van 2017. HapSnap helpt vluchtelingen via maaltijden aan een sociaal netwerk. Met de verkiezing ‘Smaakmaker van het jaar’ hoopt Kerk in Actie goede initiatieven te verzamelen en te belonen. Marja Hanko van de Protestantse Gemeente Montfoort ontving de prijs tijdens de Landelijke Diaconale Dag uit handen van Tweede Kamerlid Joël Voordewind.

Lees verder op: https://www.kerkinactie.nl/actueel/2017/hapsnap-montfoort-is-de-smaakmaker-van-het-jaar

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *