Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Groep 7 bezoekt de kerk

Half mei bezocht groep 7 van De Kromme Draai onze kerk. Na een korte kennismaking met elkaar, gingen de kinderen in groepjes door heel de kerk heen. Geen plekje werd overgeslagen! Daarna kregen de kinderen de opdracht om vragen te bedenken bij dat wat hen opviel in de kerk. Daar kwamen zeer diverse vragen uit voort: van of er wel eens iets fout gaat in een kerkdienst tot waar die zakjes aan de muur toch voor zijn. Ook het Honk werd niet overgeslagen. Een van de leerlingen vroeg zich af wat de hoogste dartscore ooit geweest is. Dat antwoord moesten we hem helaas schuldig blijven, maar de andere vragen konden we met elkaar beantwoorden. Leuk om zo een ochtend met groep 7 op te trekken!

Anne ter Schuur

 

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *